Zalakaros - Hotel Freya

Město Zalakaros leží v západní části Maďarska, asi 30 km od Balatonu, 200 km od hlavního města Budapešti a je jedním z nejmenšíchších maďarských měst. V městečku se nachází asi šestý největší areál termálních lázní v Maďarsku. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru.
 Termální lázně zde mají dlouholetou tradici. Lázeňský komplex se rozprostírá na téměř 4 000 m2 a nabízí svým hostům k dispozici bazény o teplotě 28 - 36°C.
 Lázeňský komplex je rozdělen do dvou částí. Pvní část je léčebná a je sem odepřen vstup dětem mladším 16 let. Druhá část komplexu je zážitková, kde si na své přijdou úplně všichni návštěvníci komplexu. Zde se nachází bazény plavecké, venkovní i vnitřní zážitkový bazén s nejrůznějšími masážními tryskami. Tuto část ještě doplňuje venkovní zážitkový areál, který je vhodný především pro rodiny s dětmi, jelikož se zde nachází velké množství nejrůznějších atrakcí či skluzavek. Hostům je rovněž venku k dispozici dětské hřiště, restaurace a stánky s občerstvením.

Hotel Freya ***

Hotel Freya *** se nachází v samotném centru města v dobře udržovaném parku. Budova hotelu je přímo propojena spojovací chodbou s areálem termálních lázní Granit Medical Bath. Hostům hotelu je rovněž i dispozici restaurace (kde je poskytováno stavování - polopenze), kavárna, dětský koutek a obchod s dárkovými předměty.
Ubytování:
Hotelové pokoje jsou k dispozici jednolůžkové nebo dvoulůžkové s možností přistýlky. Každý hotelový pokoj nabízí k užívání rovněž vlastní sociální zařízení, balkon, telefon, TV a minibar.

Stravování:
Polopenze - snídaně i večeře se podávají formou bohatých švédských stolů.

Termíny a ceny 2023

HOTEL

TERMÍN

STRAVA

NÁSTUPNÍ MÍSTO

CENA / osoba ve dvoulůžkovém pokoji

         

Nabízíme i další termíny pobytu dle vlastního výběru, avšak pouze s vlastní dopravou.