Lenti - Thermal hotel Balance

Lenti je okresní město v župě Zala v západním Maďarsku. Nachází se v jihozápadním cípu Maďarska, v blízkosti slovinských, chorvatských a rakouských hranic.
 Termální a lázeňská část nabízí odpočinek pro všechny věkové kategorie, součástí areálu je i wellness centrum a saunový svět. Venkovní zážitková část je v provozu pouze přes letní sezonu. Léčivá voda v lázních Lenti obsahuje hydrogenkarbonát sodíku a prospívá pohybovému aparátu.
 Součásí lázní je Park energie Svatého Jiří, který činí termální lázně Lenti ojedinělými v celé Evropě. Lázně leží ve styčných bodech blahodárných energetických linií, které v kombinaci s léčivou vodou přispívají k intenzivnější relaxaci a čerpání energie. V takovýchto energetických liniích byla postavěna místa jako Lurdy, Stonehenge, Machu Picchu a další.

Hotel Thermal Balance ****

Hotel Thermal Balance **** se nachází v moderním, ale přesto přírodním prostředí, v sousedství s termálními lázněmi Lenti a Parkem energie Svatého Jiří a nabízí všem dokonalou relaxaci a nabití!

Nově otevřený hotel je propojen s termálními lázněmi krytou spojovací chodbou.
Thermal Hotel Balance má vřelou a rodinnou atmosféru, nabízí 92 klimatizovaných, moderně zařízených pokojů a 2 zařízené apartmány s vlastní vířivkou.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bar, dětský koutek, lobby bar, zážitkový bazén, terasa, fitness centrum,úschovna kol, bazén, 2 výtahy, možnost parkování (zdarma).

Termíny a ceny 2023

HOTEL

TERMÍN

STRAVA

NÁSTUPNÍ MÍSTO

CENA


Cena zahrnuje: ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu ve dvoulůžkovém pokoji, neomezený vstup do lázeňského střediska a fitness centra, polopenzi formou bufetu (snídaně / večeře), zapůjčení županu a osušky, autobusovou dopravu, připojení Wi-fi na pokojích zdarma.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, pobytovu lázeňskou taxu cca 1,7 EUR/noc/.
Doprava: autobusem nebo vlastní