Lázně Libverda

 Lázně Libverda se nacházejí v lázeňském městečku Lázně Libverda, které leží cca 25 km od města Liberec.
Již na konci 14. století získaly lázně věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti přírody, jež je důležité pro odpočinek a relaxaci.
 Lázně jsou zaměřeny především na lázeňskou léčbu pohybového aparátu, krevního oběhu a onemocnění srdce. Jsou také velmi vhodným místem pro sportovně relaxační pobyty. K relaxaci je možno využít rehabilitační bazén, který je umístěný přímo na kolonádě. Lázně mohou nabídnout i nově vybudované wellness centrum Jizera, které slouží k regeneraci a odpočinku celého těla. Nachází se v krásném prostředí, kde zapomenete na všechny neduhy a budete si užívat příjemný relax.
 Ubytování v lázeňském komplexu je rozděleno do několika kategorií. Většina ubytovacích kapacit je po rozsáhlé rekonstrukci a tudíž nabízí komfortní ubytování v moderně vybavených pokojích.

Ubytování:

Hotel Nový Dům ***

 Je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. Budova byla postavena v novodobém stylu v roce 1986.
Ubytování je možné v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích (kategorie Standard a Superior") a apartmánech.
Nedílnou součástí každého pokoje je i vlastní balkon. Hotel nabízí 167 pokojů. Pokoje ve 2. patře hotelu jsou upraveny bezbariérově.
Zajímavostí tohoto hotelu, je vyhlídková terasa v posledním patře budovy,z které je nádherný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor - Smrk.

Villa Friedland ****

Villa Friedland se nachází uprostřed lázeňského parku. Villa je postavena do zámeckého stylu, kde v blízkosti stojí restaurace Valdštejn. Villa disponuje kapacitou 9 pokojů kategorie DeLuxe a apartmánem.
K dispozici jsou také 3 třílůžkové pokoje a 1 jednolůžkový. Vybavení pokojů je poněkud luxusnější, a tak uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Pro relaxaci je za poplatek k dispozici sauna, whirlpool a solárium přímo v budově.

Hotel Lesní Zátiší ***

Hotel Lesní Zátiší je vzdálen 400 metrů od kolonády a je svou skvělou polohou ideálním místem pro ubytování rodin s dětmi nebo pro společenské uzavřené události. Hotel je po celkové rekonstrukci a standard ubytování je velmi vysoký.
Základní kapacita hotelu je 15 pokojů - jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje kategorie Superior a pokojích s terasou. K dispozici jsou také pokoje mezonetového typu, kde je kapacita až 5 osob.

Hotel Panorama ***

Hotel se nachází v těsné blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku. Ubytování je možné v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích kategorie Standard nebo Superior a apartmánech. Pokoje, které jsou v 1. patře mají terasu.

Stravování

Stravování hostů probíhá v jídelním sále Clam-Gallas Palace - vzdálenost cca 200 m.
Všichni návštěvníci se stravují ve společenském jídelním sále Clam-Gallasův Palác, který stojí přímo nad kolonádou. Stravování je zajištěno formou bufetu. V případě polopenze je možnost dokoupení stravování do plné penze - dle aktuálního ceníku pobytů Spa Resortu Libverda.

Termíny a ceny jsou na vyžádání v CK