Karlovy Vary

HOTEL KRIVÁŇ ***

  se achází se pár kroků od Hadího pramene, v lázeňském centru Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny.
Hlavní, Mlýnská kolonáda, je vzdálená pouhé dvě minuty chůze. Sadová kolonáda se nachází přímo proti hlavnímu vchodu. Za kolonádou se nachází městský park – Dvořákovy sady. Lázenští hosté si mohou zpříjemnit pobyt také procházkou a nákupem v obchodní zóně, která je vzdálená 10 minut chůze.
Sanatorium Kriváň se skládá z několika původních historických domů, které byly postaveny koncem 19. století ve svahu noblesní Sadové ulice. Původní budovy jsou vzájemné propojeny schodišti. V každé části jsou hostům k dispozici výtahy.

Vybavení pokojů:

Všechny pokoje jsou moderně zařízené, nechybí LCD televize, satelit, lednice, varná konvice a internet. Každý pokoj má své sociální zařízení. K dispozici je vana nebo sprchoý kout, koupací plášť a vysoušeč vlasů.Hotel nabízí:

83 jednolůžkových pokojů
11 dvoulůžkových pokojů
8 apartmánů

STRAVOVÁNÍ

Je možnost snídaně, polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou připravovány formou švédských stolů.
K výběru jsou kontinentální snídaně obohaceny o teplé pokrmy a výběr zeleniny. Oběd a večeře je vybírána z menu.

Pobytové balíčky 2023

POBYT RELAXACE A REGENERACE PRO TĚLO A DUŠI

  • 2 / 3 x ubytování v jedno - nebo dvoulůžkovém pokoji v komplexu hotelů společnosti Bohemia - lázně a.s. - vlastní koupelna (vana, sprcha, vysoušeč vlasů, WC), TV, telefon, lednice, varná konvice, internet
  • uvítací přípitek
  • polopenze (snídaně / večeře servírovaná, výběr z 10 druhů pokrmů lázeňského menu - dietní či vegetariánská strava možná)
  • vstupní lékařská prohlídka
  • 1x klasická masáž částečná
  • 1x hydropunktura / celková vířivá koupel dle kapacity provozu
  • 1x solná jeskyně

U 4-denní varianty 1x 2 hodiny využití bazénu s protiproudem, chrličem, masážní lavicí a saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina

Nabídka delších pobytů + kalkulace cenových balíčků dle vybraného termínu na vyžádání v CK.