Lázně Celldömölk

Lázně Celldömölk - jedny z nejmladších a nejméně známých lázní Maďarska, které se nachází na úpatí pět milionů let staré vyhaslé sopky Ság-hegy, lákají své návštěvníky na relaxační pobyt ve vulkanických léčivých a zážitkových lázních.

Nově zrekonstruovaný moderní lázeňský areál se nachází přímo v hotelovém areálu. Termální lázně zaujímají vodní plochu 1600m2 a nachází se zde 8 bazénů. Sezónně jsou v provozu venkovní bazény včetně zázemí pro děti. Pro rodiny s dětmi byl nově vystavěna zážitková část.

Léčivá voda s vysokým obsahem hydrogenuhličitanu sodného má vynikající účinky při léčbě pohybového aparátu. Lázně svým navštěvníkům nabízí velký výběr z lázeňských i wellness procedur, v areálu jsou k dispozici samozjřemě i kosmetické, sportovní a stravovací služby.

Městečko Celldömölk je vzdálen přibližně 20 km od Sárváru.

Hotel JUFA Vulkan Thermen Resort ****

Hotel JUFA Vulkan Thermen Resort **** otevřel své brány návštěvníkům v roce 2014 a od té doby nabízí celoročně nespočet možností pro relaxaci i sport.
Hotel disponuje 40 pokoji.
Vybavení hotelu: Recepce, restaurace, gil bar, kavárna s terasou, společenská místnost, minimarket, fitness, minigolf, hřiště na tenis a plážový volejbal, půjčovna kol. Parkování zdarma. Možnost ubytování se psy (10 Eur/den)
Ubytování:
Moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, minibarem, klimatizací, trezorem, bezplatný připojením k internetu, SAT/TV s rádiem, telefonem, balkonem nebo tarasou, Wi-Fi zdarma. Hosté mají k dispozici na pokojích fén, župany, ručníky, osušky.

Stravování:
Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu

Termíny a ceny 2023

Nabízíme i další termíny pobytu dle vlastního výběru, avšak pouze s vlastní dopravou.

HOTEL

TERMÍN

STRAVA

NÁSTUPNÍ MÍSTO

CENA / osoba ve dvoulůžkovém pokoji

         

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenzi formou švédských stolů, autobusovou dopravu, neomezený vstup do termálních lázní a fitness centra, pobytovou lázeňskou taxu cca.1,7 EUR/osoba/noc, Wi-fi na pokojích zdarma.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, parkování
Doprava: autobusem nebo vlastní
Příplatky a poplatky: pes na pokoji, jednolůžkový pokoj, venkovní parkování pro osobní automobily