Bükfürdo - Hunguest Bük

Lázně Bükfürdő leží v západní části Maďarska ve městečku Bük, poblíž rakouských hranic a na půli cesty mezi Vídní a Balatonem. V blízkosti se nachází město Szombathely.
 Lázně mají dlouholetou tradici, první bazén zde byl vybudován již v roce 1962. Od té doby prošly lázně velkým rozvojem, dnes zaujímají 5000 m2 vodní plochy s více než 30 vnitřními a venkovními bazény. Léčebné bazény mají teplotu 32-38 °C, zážitkové bazény a koupaliště jsou naplněny vodou o teplotě 26-28 °C.
 Léčivé vody v lázních Bükfürdő vyvěrají ze 4 pramenů. Zásaditá hydrouhličitanová voda má jedinečné složení, je bohatá na vápník, hořčík a fluor. Pomáhá při kardiovaskulárních potížích, léčí poruchy trávicího ústrojí a gynekologické problémy a je vhodná i při pooperačních rehabilitacích. Léčivé vody slouží díky obsahu minerálů jako prevence různých onemocnění a využívají se i při wellness službách


V lázních můžete navštívit:

  • lékařské wellness středisko včetně výborných lékařských specialistů (kondiční prohlídky, široké spektrum masáží, fitness služby apod.)
  • rozsáhlý saunový svět (parní lázně, infračervené i finské sauny, ledová kabina,..)
  • brouzdaliště pro nejmenší
  • zážitkový komplex se skluzavkami
  • odpočinková zóna s lehátky
  • sportovní hřiště
  • restaurace
Bükfürdő nabízí celoroční odpočinek pro všechny věkové kategorie.

Hunguest Bük **** (dříve Hotely Répce a Répce Gold)

Od srpna 2021 fungují oba hotely (oddělené pouze zahradou) jako jeden hotel s dvěma budovami. Původní hotel Répce nově jako East wing (Východní křídlo) a Répce Gold jako West wing (Západní křídlo).

Část East wing (dříve Hotel Répce) byla v srpnu 2021 otevřena po kompletní renovaci a hotel získal zcela nový moderní nádech. Rekonstrukce části West wing (dříve Répce Gold) by měla být dokončena v květnu 2023.

Hunguest Bük leží přímo vedle termálních a zážitkových lázní, se kterými je propjen vyhřívanou krytou chodbou. Hosté tak mohou mezi budovami procházet jen v županu. Hotel poskytuje služby na vysoké úrovni včetně vynikající kuchyně, sportovních programů, pohodlného ubytování a dalších služeb. Pro bohatou nabídku rodinných a ani mačních programů je hotel ideální i pro rodinnou dovolenou.
East wing
VNa 7 podlaží hotel disponuje 171 pokoji různých typů a velikostí, od klasických po premium suite, dále je k dispozici recepce, bar, restaurace, fitness centrum, sauna, herna pro děti, kadeřník, masáže, kosmetika/pedikúra, parkoviště zdarma. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Hotel je částečně bezbariérový.

 Ubytování: Dvoulůžkvový pokoj s možností jedné přistýlky, koupelna (sprcha nebo vana), župan, vysoušeč vlasů, minibar, TV/SAT, rádio, telefon, klimatizace, balkon (u většiny pokojů), Wi-Fi

Stravování: Snídaně a večeře formu bohatého bufetu.

HOTEL

TERMÍN

STRAVA

NÁSTUPNÍ MÍSTO

CENA / osoba ve dvoulůžkovém pokoji

     
Ceny pro rok 2023

Cena zahrnuje:
 ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenzi, autobusovou dopravu, neomezený vstup do termálních, zážitkových lázní, fitness a wellness centra, Wi-fi na pokojícha v lobby zdarma
 V den odjezdu vstup do termální části není v ceně!

Cena nezahrnuje:
pobytovou lázeňskou taxu cca 2 EURA /osoba / noc, cestovní pojištění
Doprava: autobusem nebo vlastní
Příplatky a poplatky: pes na pokoji cca 12 EUR/noc, jednolůžkový pokoj, venkovní parkování cca 6 EUR/osobní

  • Výše uvedené ceny platí při zakoupení kompletního zájezdu včetně autobusové dopravy.
  • * Děti do 2 let mají ubytování ZDARMA, hradí pouze dopravu. ** Slevu pro dítě od 3 do 11 let lze uplatnit pouze pro jedno dítě na pokoji a pouze na přistýlce.
  • Při obsazení dvoulůžkového pokoje 1 dospělou osobou a 1 dítětem do 2 let, je za pokoj účtována sazba jednolůžkového pokoje.
Důležité časy:

v den příjezdu - ubytování od 14:00
v den odjezdu - odhlášení z pokoje včetně odstěhování veškerých zavazadel a odevzdání karty od pokoje nejpozději do 10 hodin