Aquaworld Resort Budapest


Návštěvníky zážitkových lázní Aquaworld v Budapešti čeká mnoho zážitků. Blahodárný účinek termální vody poskytuje relaxaci a možnost aktivního trávení volného času pro všechny věkové kategorie. Celoročně je v provozu 11 tobogánů nejrůzdnějších kategorií. Pro milovníky saunování je k dispozici Saunový svět.

Přímo vedle zážitkových lázní Aquaworld se nachází hotel Aquaworld Resort Budapest **** (dříve Ramada Resort), který je s lázněmi propojený chodbou. Hotel nabízí celkem 309 pokojů a apartmánů, dále se zde nachází wellness, fitness centrum, 3 restaruace, dětské hřiště, dětský klub, 3 restaurace, bar a další.

Komplex hotelu a zážitkových lázní Aquaworld Resort Budapest čeká s bohatými animačními programy pro návštěvníky všech kategorií.

Ubytování:

Ve dvoulůžkových elegantních pokojích s možností jedné přistýlky pro dítě do 7 let, koupelna (sprchový kout), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi zdarma, SAT LCD TV, vysoušeč vlasů, koupací plášť.

Stravování:

Polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu.

Autobusové zájezdy 2022

Hotel
Termín
Strava
Nástupní místo
Cena

Cena zahrnuje: ubytování na osobu ve dvoulůžkovém pokoji, stravování formou polopenze, autobusovou dopravu, vstup do lázní, Wi-Fi na pokojích zdarma.
Cena nezahrnuje: pobytovou lázeňskou taxu cca 1,7 EUR/osoba/noc/, cestovní pojištění